USKLADIMO FREKVENCIJE

Sretno u Novoj 2017.!

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Grad Županja organizirao je ispraćaj stare i doček Nove godine 2017. na središnjem gradskom trgu. Unatoč hladnoći doček na otvorenom privukao je veliki broj Županjaca, koji su se dobro zabavljali u novogodišnjoj noći uz rock sastav Divlje u srcu. Uz njihov repertoar građani su se rasplesali , opustili, a za sve okupljenje na trgu bila je priređena i konzumacija gastronomskih delicija. Zagrijali su se uz vino i čaj, na temperaturi koja se noćas kretala oko minus šest stupnjeva. U ponoć, tradicionalno, nebo nad Županjom osvijetlio je novogodišnji vatromet, koji je bio raskošan i bogat. Mnogi su poželjeli da ovaj vatromet odnese sve ono što nije bilo dobro u 2016. godini, te da nam Nova godina donese više pozitivnog nego što je to bilo u prošloj godini. Više optimizma, druženja, ljubavi, prijateljstva, tolerancije, smijeha, malih sitnica koje život znače...

Hitovi: 1217