USKLADIMO FREKVENCIJE

Doček Nove godine uz "Divlje u srcu"

Kategorija: /

Doček Nove godine na gradskim trgovima mnogima je nezaobilazan dio silvestarskog provoda. Doček na otvorenom uz bogat program pruža izvrsnu zabavu. Posljednjih nekoliko godina organizira se doček u Županji, na središnjem gradskom trgu.Grad Županja organizira i doček Nove, 2017. godine, na otvorenom,na Trgu kralja Tomislava, uz sljedeći program. Građane će zabavljati rock sastav Divlje u srcu, dok će biti priređena i konzumcija gastronomskih delicija. Građani će se moći zagrijati ,osim uz dobre pjesme i vino, te topli čaj. U ponoć će , tradicionalno, nebo nad Županjom osvijetliti novogodišnji vatromet. Uz doček na otvorenom na Trgu kralja Tomislava bit će obilježen i završetak Županjske zimske bajke, sajma koji je organiziran po prvi puta u Županji.

 

 

Hitovi: 1414