USKLADIMO FREKVENCIJE

Četvrti mandat Tereziji Nemetz

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

 

U četvrtak na večer održana je zajednička sjednica Skupštine GDCK Županja 20. i 21. saziva u Domu Crvenog križa u Županji. Izvješće o radu 2013.-2016., Program rada 2017. – 2020. i Program za 2017. podnijela je Marija Dugalić, ravnateljica. Sve je prezentirano pokazateljima koji ovo društvo svrstavaju među najbolja u Hrvatskoj. Ravnateljica je za svoj i rad GDCK ove godine dobila visoka odličja i priznanja državna, županijska i gradska. „ Četiri godine koje su iza nas protkane su sa puno teških trenutaka od poplave, migrantske krize, socijalne situacije...Sve smo ovo prebrodili zajedničkim radom u GDCK, i na terenu sa stanovništvo istočnog dijela županije, sa volonterima i inim koji su kao HCK bili s nama. Nastojati ćemo sačuvati stečeno i učvrstiti poziciju u HCK. Ostvarenim rezultatima u ove četiri godine možemo biti zadovoljni. Uvjerenja sam da možemo više i bolje, jer realiziramo projekte u interesu pučanstva, a pogotovu potrebitih.“ Terezija Nemetz, četvrti mandat obnašati  će ovu dužnost i biti zastupnica u Skupštini HCK i član Glavnog odbora HCK. Ona je zahvalila na povjerenju. Potpredsjednici su Sanja Raonić i Martin Knežević. Članovi odbora: Zoran Zadro, Janja Stojanović, Gordana Tomić, Pero Trtolja, Antun Jelić i Ivan Džinić. Nadzorni odbor: Adam Filipović, Miroslav Varzić i Luka Taragdžić. Zastupnici u Skupštini Društva CK VSŽ su Stjepan Bogutovac, Martin Knežević, Marija Dugalić, Stjepan Ćosić i Miroslav Varzić.  

Hitovi: 1251