USKLADIMO FREKVENCIJE

Uvijek uz Vas i s Vama HRŽ na 97,5 MHz

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Svako dobro, puno sreće, zdravlja, ljubavi, veselja .. i malo više novaca , želi Vam Programsko-tehnička ekipa Hrvatskog radija Županja, zajedno s marketingom .Želimo da ove božićne blagdane provedete sa svojim najmilijima u toplini doma, a uvijek je uz Vas i s Vama i Radio. Zajedno ćemo biti i na Božić, kada je u eteru voditelj i tonski realizator Goran Dujić. Drugog dana Božića za vaše što bolje raspoloženje pobrinut će se naša novinarka Sanja Pavelić i naš voditelj radijske tehnike Zlatko Župarić -Aničić, koji je i ovo predbožićno vrijeme u eteru Radija ispunio lijepim božićnim pjesmama i blagdanskim ugođajem. Pobrinuli smo se svi zajedno da ovi dani kroz program budu što radosniji, a od događanja koje donosimo naša glavna urednica Zdenka Knežević izdvaja snimak koncerta Dječjeg zbora Isusovi biseri župe Mučeništva sv. Ivana Krstitelja, koji emitiramo danas u 14,10 u našem programu. Sutra, na Badnjak 24. prosinca , u 15 sati možete poslušate božićni koncert KUD-a "Tomislav", a na drugi dan Božića , također u 15 sati božićni koncert KUD-a Kristal-Sladorana". A sutra će u eteru s vama biti mlada kolegica, novinarka Marija Pastuović i Zlatko -Župarić-Aničić. Slušajte ih!

 

Sretan Božić i sve najbolje i u novoj 2017. godini, i neka vaša srca ispuni mir i ljubav!

 

Hitovi: 1790