USKLADIMO FREKVENCIJE

Učenici posjetili Dom za starije osobe "Žuljić" Županja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Učenici su pripremili bogat program , kako bi usrećili i razveselili stanovnike doma. Dočekani su sa oduševljenjem svih, kako korisnika  tako i djelatnika ovog doma. To  je sad već tradicija, da učenici svake godine u ovo predblagdansko vrijeme  posjećuju ovaj Dom  sa ciljem da usreće stare i iznemogle stanovnike doma. Dom su posjetili učenici 3 a i3 b razreda  OŠ I.Kozarca Županja , pjevali su i recitirali božićne pjesme  ,  te su izveli kratke igrokaze Pahuljice i  Božicni ukras..

Učenici su korisnicima donijeli čestitke koje su sami izradili i božićne kolače. Razveselili su ih ,izmamili im osmijeh ,ali i suze, jer ovakvi posjeti   im puno znače. Među onima koji su ih dočekali i pozorno slušali je bila i    najstarija korisnica , koja ima 92 godine, tu je već tri godine , pokretna je i vitalna. - Učenici ovakvim posjetima  razvesele naše  korisnike, ali im pokažu i kako nisu zaboravljeni od društva – istaknuli su u Domu "Žuljić" , te se zahvalili djeci na lijepo pripremljenom programu i radosti koju su unijeli u Dom. "

 

 

 

 

 

Pogledajte i video ...

Hitovi: 2338