USKLADIMO FREKVENCIJE

Blagdani sve bliži, Županja sve ukrašenija

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Blagdansko ukrašavanje Županje nastavljeno je i danas postavljanjem bora visokog oko 6 metara na Trgu kralja Tomislava. Uz djelatnike Čistoće Županja d.o.o. ovaj su posao odradili i djelatnici tvrtke Komunalac d.o.o, te tvrtke Elektro Čop, jer bor star 15-tak godina, koji je darovala obitelj Ante Gagulića, trebalo je i dopremiti do trga i postaviti. Inače, borove za izradu adventskog vijenca na Trgu kralja Tomislava tradicionalno je darovala obitelj Ostružnjak. Na trgu će biti postavljeno i nekoliko borova visine 4-5 metara, dar obitelji Gorana Lastavice. Ukrase za Županjsku zimsku bajku pripremaju učenici Obrtničko-industrijske Županja škole, saznajemo od Mande Đurić, rukovoditeljice u Čistoći Županja d. o.o. koja zahvaljuje svima koji sudjeluju u blagdanskom uređenju Županje. Danas je potporu pružila i Postaja granične policije Županja, a s djelatnicima policije izvrsna je dugogodišnja suradnja, naglašava Manda Đurić i dodaje kako se građani rado odazivaju na suradnju u blagdansko vrijeme.
Hitovi: 198