USKLADIMO FREKVENCIJE

"Županjska zimska bajka"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U Turističkoj zajednici Grada Županje u tijeku su posljednje pripreme za ovogodišnju „Županjsku zimsku bajku”.
„Već na svetog Nikolu naše najmlađe sugrađane iznenadit ćemo i obradovati s klizalištem i drugim događanjima, a prvi vikend Županjske zimske bajke, točnije, od 17. prosinca, na Trgu kralja Tomislava počinju glazbena i druga događanja koja će sigurno u ova teška vremena razveseliti građane. Možemo najaviti da će koncerte održati Mia Dimšić, Damir Urban, Jurica Pađen i Aerodrom, odnosno, domaći bandovi. Sve do Nove godine Županjska zimska bajka ponudit će različita događanja i dosta gastro ponude i zabave.” najavljuju iz Turističke zajednice Grada Županje dodajući da „Županjsku zimsku bajku” organiziraju u suradnji s Udrugom Urban fest.
Hitovi: 58