USKLADIMO FREKVENCIJE

U Županji cijepljene 303 osobe

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Počelo je  cijepljenje na punktovima protiv korona virusa u Vukovarsko-srijemskoj županiji; u Vinkovcima, Vukovaru i Županji.  Cijepljenje je u subotu organizirano u Domu zdravlja Županja na dva cijepna mjesta i s tri tima. Cijepljene su 303 osobe , građani stariji od 65 godina, kronični bolesnici i zdravstveni djelatnici , koje su prijavile ordinacije obiteljske medicine.

„Cijepljenje je provedeno bez gužve, građani su dolazili u vrijeme kada su naručeni i nije bilo nikakvih problema. Niti jedan pacijent nije imao reakcije na cjepivo”, kazala je Janja Stojanović , pomoćnica ravnateljice Doma zdravlja Županja i koordinatorica za cijepljenje i dodaje kako se ovaj i sljedeći tjedan očekuju veće količine cjepiva i poziva sve zainteresirane pacijente da se prijave kod svojih liječnika obiteljske medicine, a na taj način će se imati uvid i koliko je građana zainteresirano za cijepljenje.
foto: Janja Stojanović

Hitovi: 94