USKLADIMO FREKVENCIJE

Masovno cijepljenje protiv korona virusa u Vukovarsko-srijemskoj županiji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Sutra 10. travnja, počinje masovno cijepljene protiv korona virusa i u Vukovarsko – srijemskoj županiji, U Vukovaru, Vinkovcima i Županji.

Za tu potrebu pripremljeno je 1.300 doza Pfizer cjepiva za starije građane i kronične bolesnike koji na cijepljenje dolaze po pozivu svojih obiteljskih liječnika.

Ravnateljica županijskog Zavoda za javno zdravstvo Kata Krešić zamolila je građane da dolaze u vrijeme naznačeno na pozivu kako se ne bi stvarala nepotrebna gužva na lokacijama gdje će održavati cijepljenje. Najavila je i kako će se idućega tjedna nastaviti cijepljenje po ordinacijama, a organiziranje daljnjih masovnih cijepljenja ovisit će o količinama pristigloga cjepiva.

Iz Doma zdravlja Županja najavljeno je cijepljenje za 330 pacijenata, koje će biti organizirano s tri time i tri cijepna mjesta , i to u vremenu od 7 do 19 sati. Ordinacije obiteljske medicine, njih 22-e, prijavile su po 15 pacijenata prioritetne skupine.

Hitovi: 95