USKLADIMO FREKVENCIJE

Sanacija ulica u Novom naselju

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Dio županjskog Novog naselja ponovo je veliko gradilište, jer započela je sanacija prekopa nastalih tijekom rekonstrukcije vodovodne mreže u Osječkoj ulici i Ulici Vatroslava Lisinskog. „Tvrtka Komunalac d.o.o. radila je izmjenu vodovodnih cijevi, a tijekom radova na rekonstrukciji vodovodne mreže ostali su prekopi koje sada zajednički saniraju Komunalac i Grad Županja.” kratko je pojašnjenje iz Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Grada Županja. Saniraju se dijelovi javnih površina, ali i cesta, tako da je danas na ovome gradilištu „isfrezan” dio ceste, malo se teže prometuje i potreban je povećan oprez svih sudionika u prometu. Prema riječima pročelnika Josipa Nikoloze, završni sloj asfalta trebao bi biti nanesen nakon Uskrsa, točnije, u utorak, 6. travnja. „Na žalost, neće se uspjeti sve sanirati do blagdana Uskrsa, ali nadamo se kako građani toga dijela grada imaju razumijevanja, na čemu zahvaljujemo.” poručuju iz Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Grada Županja. Dakle, nakon rekonstrukcije Ulice Bartola Kašića i susjedni dio Novog naselja, uz samu trgovinu Boso, imat će obnovljene javne površine i cestu.

Hitovi: 48