USKLADIMO FREKVENCIJE


Na inicijativu općinskog vijećnika Krunoslava Pavleka i uz potporu Općine Vrbanja u Vrbanji je danas pripremljena donacija stočne hrane za odvoz u Glinu kao pomoć lokalnim stočarima koji su pretrpjeli štete od potresa i ostali bez spremljene hrane za zimu.U akciju se uključilo 36 Obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava iz Vrbanje koji su prikupili 33 tone stočne hrane, uglavnom kukuruza. Lokalno poduzeće iz Vrbanje osiguralo je besplatni prijevoz šleperom donirane hrane u organizirano skladište u Glini. Isporuka će se vršiti u dva navrata, u subotu 30.01.2021. god. i u utorak 02.02.2021. god.
Načelnik Općine Vrbanja je se zahvalio svima koji su do sada na različite načine pomagali ljudima koji žive na području pogođenim katastrofalnim potresom, te poljoprivrednim gospodarstvima koji su se uključili u ovu akciju i pružili nesebičnu pomoć.
Hitovi: 96