USKLADIMO FREKVENCIJE

Policijski službenici PU vukovarsko-srijemske donirali novac policijskim službenicima pogođenim potresom

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Policijski službenici Policijske uprave vukovarsko-srijemske pokrenuli su akciju i u kratkom roku prikupili 67.700 kuna za pomoć policijskim službenicima koji su razornim potresom, 29. prosinca 2020. godine ostali bez svojih domova.
 
Pokazali su veliko srce i humanost te su pomogli u nevolji, a posebno su pokazali empatiju prema svojim kolegama jer smo još samo prije nekolika godina na našem području doživjeli prirodnu nepogodu te se sjećamo da su humanost, pomoć i snaga koju smo doživjeli od mnogih drugih ljudi bili znak za novi početak.
 
Načelnici Policijske uprave vukovarske-srijemske, mr. sc. Fabijan Kapular i Policijske uprave sisačko moslovačke Luka Pešut su u ime svih kolega potvrdili da imamo snagu i ogromnu solidarnost.

foto: MUP RH
Hitovi: 171