USKLADIMO FREKVENCIJE

IZVANREDNA SKUPŠTINA DVD GUNJA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac


Na temelju ukazane potrebe Dobrovoljno vatrogasno Društvo Gunja održalo je Izvanrednu Skupštinu uz primjenu mjera Stožera civilne zaštite.

Skupština je održana u prostoru vatrogasnog doma na poziv predsjednika Mirka Nikolić uz kojeg su bili članovi radnog predsjedništva Ivica Ilijić i Stjepan Bogutovac, zapisničar je Anto Perić, a ovjerovitelji zapisnika Antun Šikić i Goran Crnojevac. Razmatran je i usvojen Statut DVD Gunja usuglašen sa Zakonom o vatrogastvu. Razmatran je prijedlog Financijskog plana DVD Gunja za 2021. i nakon rasprave usvojen kao i prijedlog Programa rada DVD za 2021. Odlučeno je da se kupi veća vatrogasna crpka, jer je stara neupotrebljiva. Vođena je rasprava o izgradnji novog vatrogasnog spremišta, ali se za sada ne može donijeti odluka o lokaciji.


Tekst i slike: Stjepan Bogutovac   

Hitovi: 63