USKLADIMO FREKVENCIJE

Kako je lako osuditi!

Kategorija: /

Objava na Županjcu Net-u pod nazivom „Radio Županja zabranio objavu njihovih informacija” krajnje je tendenciozna , a komentar je napravljen s namjerom da nas se diskreditira i u javnost pošalju krive poruke. Budući nas se u tekstu etiketira kao Radio koji je pod „ strogom kontrolom” treba reći kako je istup obmanjujući i podcjenjivački. Na portalu Hrvatskog radija Županja većinom su autorski tekstovi, te su dominantne vijesti i sadržaji koje novinarke istraže, fotografiraju, napišu... što naravno traži vrijeme i trud. To je naš posao, volimo ga i kako god to tko shvaćao radimo s ljubavlju i željom da prenesemo što više vijesti s terena, predstavimo što više ljudi, afirmiramo , ali i kritiziramo...Na našem portalu, koliko god se netko trudio dokazati suprotno, nema cenzure kada su u pitanju tuđa mišljenja, stavovi, reagiranja, priopćenja bilo vladajućih, bilo oporbe... Iznositi teze napamet bez da ste ih potkrijepili činjenicama , a pri tome koristiti bez dogovora i pitanja naše autorske tekstove i fotografije nema smisla. Otvoreni smo za suradnju , ali ne vidimo u čemu je poanta da mi pišemo , a drugi objavljuju?! I zašto bi čitatelji , kako se navodi, bili uskraćeni za vijesti i sadržaje koje objavimo na našim stranicama ili putem etera HRŽ-a, ukoliko ih ne prenese Županjac Net? Sve relevantne informacije građani Županje i dalje mogu potražiti na www.radiozupanja.hr i fb stranici, te slušati u eteru našeg Radija!

 

                                                                                        Redakcija HRŽ-a

Hitovi: 130