USKLADIMO FREKVENCIJE

Humanitarna akcija "Maslačka" i CZSS : Paketići za djecu iz obitelji u potrebi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
Dječji vrtić „Maslačak” zajedno s Centrom za socijalnu skrb Županja organizira humanitarnu akciju, kako bi djeci iz obitelji u potrebi i lošijeg socio-ekonomskog stanja Božić učinili ljepšim.
U akciju su se uključila djeca i roditelji, koji su u Vrtić donosili slatkiše i igračke. Također, u akciji sudjeluju i djelatnici Centra za socijalnu skrb , koji su također donirali slatkiše i igračke te su novčanim prilozima potpomogli kupnju paketića. Akcijom će biti osigurano paketići za 170 djece.
Ove se godine akcija odvija uz poštivanje svih epidemioloških mjera te će, umjesto uobičajenog druženja mališanima paketiće dostaviti na kućni prag. Ovom humanitarnom akcijom zasigurno će ih obradovati , razveseliti i izmamiti im osmijeh na lica.
Hitovi: 103