USKLADIMO FREKVENCIJE

Dodijeljene zahvalnice volonterima za sudjelovanje u migrantskoj krizi

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U povodu obilježavanja Međunarodnog dana volontera, 5. prosinca u Gradskom društvu Crvenog križa Županja danas su dodijeljene zahvalnice volonterima koji su sudjelovali u migrantskoj krizi. Dodijeljeno je 65 zahvalnicama volonterima koji su bili aktivni u kriznim i hitnim situacijama tijekom migrantske krize, a kako je istaknula mag.soc. pedagog Jelena Bijelić-Raonić, voditeljica u Gradskom društvu Crvenog križa Županja većina je njih dala svoj doprinos i tijekom poplava.

Nakon toga održana je prezentacija na temu "Volontiranje u kriznim situacijama", a potom i rasprava. Bilo je nemjerljivo više pozitivnih i lijepih trenutaka i iskustava , nego onoga negativnog , zaključeno je uz prijedlog za ubuduće da se Gradsko društvo Crvenog križa Županja više , odnosno konkretno uključi u Stožer koji upravlja kriznim situacijama , čim bi se izbjeglo dosta situacija koje su dovodile do nesporazuma i do tenzija na terenu., prije svega zbog nedostatka informacija, kojih posebno na početku nije bilo dovoljno.

b.g.d.

 

Hitovi: 1363