USKLADIMO FREKVENCIJE

ZAVRŠEN PROJEKT WIFI4EU NA PODRUČJU GRADA ŽUPANJA

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

 Na području Grada Županja instalirana je bežična mreža WiFi4EU kojom je građanima i posjetiteljima omogućen besplatni pristup internetu na vanjskim javnim prostorima na području Grada Županja.Projekt WiFi4EU je financiran sredstvima Europske unije temeljem Sporazuma o dodjeli bespovratnih sredstava, kojim je Gradu osigurano 15.000,00 eura.
 Provedbom projekta osiguran je visokokvalitetan besplatan pristup internetu za stanovnike Grada Županja i posjetitelje na 11 unutarnjih i vanjskih pristupnih točaka koje pokrivaju sljedeće lokacije i njihovu okolicu: Grad Županja, Trg kralja Tomislava, NK Graničar, Zavičajni muzej Stjepan Gruber, Ulica Veliki kraj, zgrada Gimnazije, Tehničke škole i Obrtničko industrijske škole Županja, te Kino Mladost.
 Prijava na mrežu Wifi4EU_Grad_Zupanja je jednostavna budući da nije potrebna registracija niti unos podataka za autentifikaciju, a klikom na Free Internet na vašim uređajima sve je spremno za besplatno surfanje- poručuju iz Lokalne agencije za razvoj Vjeverica.

Hitovi: 319