USKLADIMO FREKVENCIJE

Radno vrijeme upravnih tijela županije od 7,30 do 15,30 sati

Kategorija: /

Obzirom na pad broja oboljelih osoba i ukidanje mjera nacionalnog Stožera civilne zaštite Republike Hrvatske uslijed koronavirusa, od 12. svibnja 2020. godine upravna tijela Vukovarsko-srijemske županije imati će radno vrijeme od 7,30 do 15,30 sati, i obavljati će neposredni rad sa strankama uz prethodnu najavu elektroničkim ili telefonskim putem, pod uvjetom da zahtjev stranke nije moguće riješit bez prisutnosti iste (kontakt podaci upravnih odjela i službi nalaze se  web stranici Vukovarsko-srijemske županije), izvijestili su iz županije.
Kako bismo osigurali uspješno sprječavanje širenja bolesti, a u svezi s gore navedenim, potrebno je pridržavati se preporučenih epidemioloških mjera: prije ulaska u službene prostorije Vukovarsko-srijemske županije sve stranke bit će upućene na korištenje dezinfekcijskog sredstva za ruke i mjerenje tjelesne temperature te će se propuštati sukladno uputama ovlaštene osobe na ulazu, kako bi se izbjegla zadržavanja u zatvorenim javnim prostorima. 
Hitovi: 478