USKLADIMO FREKVENCIJE

Grad Županja očekuje nastavak programa "Zaželi" i nove javne radove

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

 

Iako je situacija s koronavirusom stavila u "drugi plan" određene projekte i aktivnosti, žene koje su donedavno radile u programu "Zaželi" nadaju se nastavku programa
Razloga za nadu imaju, jer gradonačelnik Županje Davor Miličević najavljuje kako nisu sve aktivnosti oko projekta "Zaželi" zaustavljene. "Grad Županja je prošao prvi krug vezan za program Zaželi i već sada mogu najaviti da će program ići dalje, u kolovozu ili rujnu, uz zapošljavanje 10 žena više nego li u programu koji je ovoga proljeća završio." rekao je gradonačelnik Davor Miličević, ne otkrivajući previše detalja oko programa. Dodao je kako će i Grad Županja tijekom ove godine imati nove javne radove, no o početku i drugim detaljima trenutno je, ističe Miličević, rano govoriti. "Svi korisnici programa Zaželi imaju potrebu za obilaskom i svime što je sam program obuhvaćao, a informacija da će u odnosu na prvi program nastavak omogućiti zapošljavanje blizu 60 dugotrajno nezaposlenih žena svakako je dobra vijest." rekao je gradonačelnik Županje Davor Miličević.
Hitovi: 207