USKLADIMO FREKVENCIJE

Počinje naplata parkiranja

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Djelatnici tvrtke Stanobiro d.o.o. od danas su započeli obilazak parkirališnih mjesta pod naplatom u Županji, obzirom da ponovo počinje naplata parkinga, saznajemo od Branka Stojčića, direktora ove gradske tvrtke.

"Rad sa strankama je bio obustavljen do 3. svibnja, kao i naplata parkinga. Od danas, 4. svibnja, ponovo se radi sa strankama, te započinje ponovo naplata parkinga. Djelatnici zaposleni na naplati parkinga danas obilaze korisnike, kontaktiraju ih i najavljuju ponovni početak naplate parkinga. I danas i sljedeća 2-3 dana nema nikakvih kazni za neplaćanje parkinga, dok sve korisnike ne upoznamo s Odlukom o naplati parkinga." rekao je za program HRŽ-a Branko Stojčić, direktor tvrtke Stanobiro d.o.o. Dodaje kako je s radom počela i blagajna pričuve, uz sve propisane epidemiološke mjere. Također, svi aparati za parking bit će dezinficirani, sukladno propisanim mjerama koje poštivaju i djelatnici zaposleni na naplati parkinga.

Hitovi: 274