USKLADIMO FREKVENCIJE

Nema novooboljelih u županiji

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić
U Vukovarsko-srijemskoj županiji u posljednja 24 sata nema pozitivnih osoba na COVID-19 tako da ukupna brojka zaraženih i dalje stoji na 39 osoba. - Trenutno u županiji nema hospitaliziranih osoba zbog COVID-19 bolesti. U protekla 24 sata 3 osobe su izliječene, što znači da je ukupno 8 izliječenih osoba na području županije. Tri nove izliječene osobe su iz Nuštra, navodi se u priopćenju županijskog Stožera civilne zaštite. Dodaju i kako je u protekla 24 sata testirano 60 osoba tako da je ukupni broj testiranih narastao na 835. U samoizolaciji na području županije nalazi se 274 osobe, a tijekom jučerašnjeg dana zabilježeno je i jedno kršenje mjere samoizolacije. Od ukupnog broja pozitivnih na COVID-19 u Vukovarsko-srijemskoj županiji je pozitivno 12 zdravstvenih radnika, a od toga 3 liječnika, 5 medicinskih sestara/tehničara, 3 druga zdravstvena i 1 nezdravstveni radnik.
Hitovi: 326