USKLADIMO FREKVENCIJE

Stožer Civilne zaštite Grada Županja:Pojačana kontrola i nadzor

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević
Stožer civilne zaštite Grada Županja danas je uputio novu obavijest u kojoj se ističe:
"S obzirom na lijepo vrijeme, dozvoljeni rad tržnice i produženo vrijeme rada trgovina, povećava se mogućnost nepridržavanja propisanih mjera distanciranja i drugih epidemioloških mjera.
Stožer Civilne zaštite Grada Županja obavještava građanstvo, upravitelja tržnice i sve trgovine i ostale objekte kojima je dopušten rad, da će se vršiti pojačana kontrola provođenja odluka i mjera Stožera Civilne zaštite Republike Hrvatske.
Ponovno napominjemo da će se provoditi i pojačani nadzor pridržavanja propisanih mjera prilikom okupljanja u parkovima, na trgovima, šetnici, dječjim igralištima i ostalim javnim površinama u pogledu socijalnog distanciranja odnosno mogućeg okupljanja više osoba." poručili su danas građanima iz Stožera civilne zaštite Grada Županja.

 

Hitovi: 385