USKLADIMO FREKVENCIJE

Tržnica spremna za rad

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Županjska tržnica spremna je za početak rada, ali samo u unutarnjem, natkrivenom dijelu. Potvrđuje to direktor Čistoće Županja d.o.o. Ante Klanac i ističe kako su, poštivajući upute Nacionalnog stožera civilne zaštite, pripremili sve za sutrašnji (subota, 11.travnja), rad gradske tržnice. "Pripremljene su klupe i stolovi kako je propisao Nacionalni stožer civilne zaštite, postavljena je zaštita između prodavača i kupaca, dakle, potrebno je samo pridržavati se propisanih mjera. " rekao je Klanac. Čistoća Županja d.o.o. postavila je, sukladno kontaktima s prodavačima, 15 prodajnih mjesta i očekuje se da će sutra građani Županje imati u ponudi voće i povrće, mliječne proizvode, jaja, med, odnosno, sve što je uobičajeno za ponudu na gradskoj tržnici. Također, svoje proizvode ponudit će i jedan cvjećar, za što je Čistoća Županja d.o.o. također osigurala posebno prodajno mjesto, ograđeno s tri strane, rekao je direktor Čistoće Županja d.o.o. Ante Klanac i još jednom ponovio da se trebaju poštivati sve propisane epidemiološke mjere, od dezinfekcije pri ulasku u unutarnji prostor tržnice do distanciranja u socijalnim kontaktima.
Hitovi: 369