USKLADIMO FREKVENCIJE

U Vukovarsko-srijemskoj županiji još 1 oboljela osoba - ukupno 30

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U Vukovarsko-srijemskoj županiji imamo 1 novu pozitivnu osobu iz Vinkovaca, ukupno je 30 oboljelih osoba. U protekla 24 sata testirano je 34 osoba, sveukupno dosad na području županije 367 osoba. U samoizolaciji na području naše županije nalazi se 551 osoba, a tijekom jučerašnjeg dana bilo je dvije prijave o kršenju samoizolacije koje su se utvrdile kao neosnovane.

 U objektima za karantenu nalaze se 2 osobe, vozača kamiona trenutno nema. COVID-19 ambulante su imale 7 poziva osoba bez sumnje te su im dani odgovarajući savjeti.

 Opća županijska bolnica Vinkovci ima 5 hospitaliziranih osoba pozitivnih na COVID-19, dok se ostale osobe nalaze u kućnoj samoizolaciji radi blažih simptoma bolesti.  I dalje imamo na COVID-19 pozitivna  3 liječnika, 3 zdravstvenog i 1 nezdravstvenog djelatnika.

 Ukupno je 18 liječnika, 37 medicinske sestre i 3 nezdravstvena djelatnika u samoizolaciji.

Hitovi: 373