USKLADIMO FREKVENCIJE

U našoj županiji ukupno 29 oboljelih

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

 U Vukovarsko-srijemskoj županiji imamo tri nove na koronavirus pozitivne osobe, od toga su dvije osobe iz Vinkovaca, a  jedna osoba iz Vukovara, što čini ukupno 29 oboljelih osoba.
S jučerašnjim danom testirane su 333 osobe. U samoizolaciji na području naše županije nalazi se 579 osoba, a tijekom jučerašnjeg dana nije bilo dojava o kršenju samoizolacije, ističu iz županijskog Stožera civilne zaštite. Dodaju i da se u objektima za karantenu nalaze dvije osobe, kao i da su COVID-19 ambulante imale tri poziva osoba bez sumnje.
 
Opća županijska bolnica Vinkovci ima pet hospitaliziranih osoba pozitivnih na COVID-19, dok se ostale osobe nalaze u kućnoj samoizolaciji radi blažih simptoma bolesti. I dalje imamo dva pozitivna liječnika, troje zdravstvenih i jednog nezdravstvenog djelatnika. Ukupno je 18 liječnika, 36 medicinskih sestara i troje nezdravstvenih djelatnika u samoizolaciji.
Hitovi: 334