USKLADIMO FREKVENCIJE

U Vukovarsko-srijemskoj županiji koronavirusom zaraženo 26 osoba

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

U Vukovarsko-srijemskoj županiji na COVID-19 ukupno imamo pozitivnih 26 osoba od toga 2 nove osobe koje dolaze sa područja Vinkovaca.
S jučerašnjim danom ukupno je testirano 298 osoba od toga u protekla 24 sata uzeto je 29 uzoraka od toga se za 19 čeka nalaz. Izdvojene ambulante imale su pozive dva pacijenta čiji simptomi nisu upućivali na zaraženost korona virusom, te su upućeni na njihovog obiteljskog liječnik U samoizolaciji na području naše županije nalazi se 585 osoba, tijekom jučerašnjeg dana bila je 1 dojava o kršenju samoizolacije koja je utvrđena kao osnovana . U objektima za karantenu nalaze se 2 osobe a vozača kamiona nema. Opća županijska bolnica Vinkovci ima trenutno 5 hospitaliziranih osoba pozitivnih na COVID-19, 2 pacijenta su otpuštena kući. I dalje su pozitivna 2 liječnika, 3 zdravstvena i 1 nezdravstveni djelatnik. U samoizolaciji se nalazi 18 liječnika, 34 medicinske sestre i 3 nezdravstvena djelatnika su u samoizolaciji.
Hitovi: 261