USKLADIMO FREKVENCIJE

Slovenski turisti ponovno će posjetiti Županju

Kategorija: /

Uspješna suradnja Turističke zajednice grada Županje i Turističke agencije Palma iz Slovenije se nastavlja. Nakon što je prošlog mjeseca grupa od 80 slovenskih turista obišla nositelje Ceste zlatne niti, te su bili oduševljeni svim ponuđenim u subotu, 26.studenog, dolazi grupa od 45 predstavnika/djelatnika Turističke agencije Palma kako bi se upoznali s turističkim potencijalima ovog kraja, od gastro ponude do seoskih domaćinstava.

 

''Izuzetna je ovo prilika za predstavljanje i promociju "Ceste zlatne niti", ali i čitave destinacije Slavonije, kako bi smo zajedničkim snagama i umrežavanjem u sljedećoj godini ostvarili još bolje rezultate i povećali broj dolazaka i noćenja  sa Slovenskog tržišta'', naglasio je direktor Turističke zajednice Grada Županja Mirko Bačić.Program za subotu, 26. studenog:

12,00 - 13,00 sati: obilazak Konjičkog centra Županjski kas ( adresa: Mladena Pozajića 6, Županja)
 - piće dobrodošlice i vožnja zaprežnim kolima

13,00 - 13,20 sati: odlazak u Cernu
13,20 - 14,20 sati: dolazak na izletište obitelji Rimac
 - piće dobrodošlice i domaći proizvodi
 - razgledavanje izletišta i adrenalin parka
 - igranje ljudskog stolnog nogometa (uvećana verzija popularne igre stolnog nogometa, igra se na posebno pripremljenom poligonu, igrač se može kretati samo bočno. Igra se 4+1 na dvije strane što znači 10 igrača na terenu.

14,20 - 14,30 sati: odlazak u Gradište
14,30 - 16,00 sati: dolazak u Snašine kućare - ruralnu kuću za odmor (adresa: Kralja Tomislava 129, Gradište)
 - piće dobrodošlice
 - ručak - slavonski čobanac, domaći sokovi i deser
 - razgledavanje i prezentacija šaranja tikvica i izrade zlatoveza
 - mogućnost kupnje domaćih proizvoda (kulin, kulin seka, kobasica, slanina), te pekmeza i sira

Branka Galović-Dabić

Hitovi: 901