USKLADIMO FREKVENCIJE

Gosti iz američkog Veleposlanstva u posjetu Županji

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Na netom završenom Šokačkom sijelu gošća gradonačelnika Davora Miličevića bila je  Wylita  Bell, savjetnica američkog Veleposlanstva za odnose s javnošću u Zagrebu i Mislav Sučić, suradnik u Veleposlanstvu.

Naravno, bio je ovo poslovni susret gradonačelnika Miličevića i gostiju iz Veleposlanstva.
Naime, u sklopu njihovog projekta MITAS koji podrazumijeva upoznavanje terene, predstavnici američkog Veleposlanstva posjetili i naš grad.
Gradonačelnik Županje Davor Miličević, upoznao ih je s našim gradom i mogućnostima koje grad posjeduje, geostrateškim položajem, gospodarskim prilikama te s prirodnim resursima, kao i našom kulturom i tradicijom. Gosti su bili više nego zadovoljni viđenim, te će se u narednom razdoblju pokušati povezati naše i američke poduzetnike, kao i investiranje američkih poduzetnika na našim prostorima.
Gošća iz amečkog Veleposlanstva Bell posebno je bila oduševljena bogatstvom naših nošnji, kulturom i tradicijom.
Hitovi: 557