USKLADIMO FREKVENCIJE

Humane zvijezde Hrvatske danas u Županji

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Ovoga poslijepodneva Županja će ponovo potvrditi kako je kolijevka nogometa, grad prvog igranja nogometa, ali i grad u kojemu njegovi građani znaju kako pokazati svoju humanost.

Naime, Humane zvijezde Hrvatske u 17 i 30 na spomen stadionu prvog igranja nogometa ponovo će u Županji zaigrati nogomet i u prijateljskom susretu protiv ekipe Županja i prijatelji sjetiti se pokojnog Branka Tušeka, jednog od osnivača udruge Humane zvijezde Hrvatske i dugogodišnjeg predsjednika udruge koja je svojim nastupima omogućila brojnoj djeci sigurnije i financijski lakše odrastanje.

Grad Županja je pokrovitelj ovog događaja, a gradonačelnik Županje Davor Miličević u izjavi za naš program nije skrivao zadovoljstvo što su Humane zvijezde Hrvatske ponovo u gradu prvog igranja nogometa, te je pozvao građane da dođu na ovu prijateljsku utakmicu.

 

Hitovi: 269