USKLADIMO FREKVENCIJE

Ekološki incident na Županjskim Virovima

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Na Županjskim Virovima došlo je do ekološkog incidenta. Naime, kako smo već javljali došlo je do pomora velikih količina ribe. Kako neslužbeno doznajemo inspekcijske službe su na terenu kako bi se točno utvrdio uzrok ovom nemilom događaju. U izjavi za naš Radio predsjednik Športskog ribolovnog društva Sava Županja Ante Klanac kaže su ribolovci, ali i svi Županjci pogođeni situacijom koja se dogodila na terenu, te se nada da će stručne službe nedoumice vezane za ovaj incident što skorije razriješiti . Prema njegovoj procjeni štete su velike, ali je za pretpostaviti da se neće širiti dalje, i da će već tijekom današnjeg dana biti jasnije što se točno dogodilo i tko će snositi odgovornost.

foto:Igor Katona

Hitovi: 1817