USKLADIMO FREKVENCIJE

Nove radionice projekta UPS!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U vijećnici Grada Županja održane su HZZ radionice za nezaposlene u okviru projekta "Učenjem do PoSla".

Svi sudionici su imali priliku upoznati se s temama koje su uključivale samoprocjenu vlastitih potencijala, motivaciju i metode za traženje posla, te kako se na adekvatan način predstaviti poslodavcu tijekom razgovora za posao. Radionicu je predstavila voditeljica projekta UPS! Ružica Bičanić, dok ih je s temama upoznao psiholog Vladislav Vujčić. O promociji cjeloživotnog učenja govorio je suradnik na projektu Josip Franić.

Projekt UPS! je stopostotno financiran iz Europskog socijalnog fonda u vrijednosti od 954.647,78 kuna, a provodi se od 14. svibnja 2018. do 14. svibnja 2019. u cilju omogućavanja učinkovite provedbe Akcijskog plana Strategije razvoja ljudskih potencijala Vukovarsko-srijemske županije.

Hitovi: 487