USKLADIMO FREKVENCIJE

Uređuje se prostor bivšeg Kauflanda: Stižu Kik, TEDi, Pepco , BIPA

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Napokon su započeli radovi u zgradi nekadašnjeg "Kauflanda", i to, prema informacijama iz Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Grada Županja, na unutarnjem uređenju prodajnog objekta.

Kako je već u programu HRŽ-a isticano iz gradske uprave, privatni investitor planira u tome objektu prenamijeniti prostor za nove trgovine, i to čak četiri: Kik, TEDi, Pepco i BIPA bi trebali biti u tome prostoru, uz restoran i kafić, a planira se, saznajemo, i ljekarna. Dakle, započeli su radovi na unutarnjem uređenju prostora u kojem su, nakon "Kauflanda", bile trgovine BOSO i KiK, a njihovim su zatvaranjem građani bili neugodno iznenađeni. Nova privatna investicija vrijedna, prema nekim informacijama čak oko 14 milijuna kuna, napokon će tome dijelu Županje donijeti novi izgled, ali i što je najvažnije nova radna mjesta.....

Hitovi: 4181