USKLADIMO FREKVENCIJE

Policija vozačice darivala ružama

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Djelatnici Postaje granične policije Županja danas su u suradnji s Gradom Županja vozačicama koje su zaustavili u Velikom kraju ružama čestitali Međunarodni dan žena.

Sada je ovo već tradicionalna akcija, istaknuo je Franjo Babić, pomoćnik načelnika Postaje granične policije Županja. Iznenađene, ali oduševljene ovom predivnom gestom policijskih službenika vozačice su zahvaljivale....Neke su se iskreno i ispričavale što nisu zavezale sigurnosni pojas, što nisu imale osobnu iskaznicu i vozačku dozvolu kod sebe....Sve im je to danas bilo i oprošteno, ali uz policijsko uljudno i kulturno upozorenje....

No, nije danas samo policija ugodno iznenadila vozačice. Učinili su to i organizatori Gibonijevog koncerta, Lidija Samardžija i Damir Bačić koji su vozačice darivali ulaznicama za večerašnji koncert u Županji. "Htjeli smo iznenaditi žene povodom Međunarodnog dana žena i vjerujem da smo uspjeli darujući vozačicama CD-e i ulaznice za večerašnji koncert Gibonnija u Županji." rekao je Damir Bačić.

A policija danas nije zaboravila ni novinarke HRŽ-a koje je također darivala ružama, stoga zahvala i od nas iz radija.....

Hitovi: 508