USKLADIMO FREKVENCIJE

"Žene za Dan žena"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

"Žene za Dan žena", naziv je likovne izložbe koja će biti sutra, 8. ožujka, otvorena u Galeriji LUŽ-a 08 u 18 i 30.

Najavljujući sutrašnju izložbu i predstavljajući 6 autorica 28 slika članica LUŽ-a 08 Gordana Matić je rekla da će svoje slike izložiti Ksenija Barbir, Ivanka Galić, Slavica Lenić, Ljiljana Oršolić, Ruža Šarlija i ona. "Ako je leptir ukras cvijeta, ako je žena ukras svijeta, onda nazovimo ovu izložbu mala ženska umjetnička planeta." rekla je Gordana Matić upućujući poziv zajedno s prof. Juricom Buljanom koji je napisao predgovor za katalog izložbe. "Prekrasne žene, majke, svuda su oko nas, pa što ima ljepše od njihova lica, pogleda, držanja. Bez njih ne bi postojali, one su nositelji obitelji pa kako onda ne dati im mjesto u našoj Klub-galeriji-jer one i jesu naša galerija." napisao je prof. Buljan.

Hitovi: 602