USKLADIMO FREKVENCIJE

Predstavljena Pravno-ekonomska klinika Osijek

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

 

U vijećnici Grada Županja  predstavljena je Pravno-ekonomska klinika Osijek. Predstavljanje je organizirao Savjet mladih Grada Županja, u ime kojega je nazočne pozdravio predsjednik Petar Buljević.Puno uspjeha u ostvarivanju ideje oko projekta Pravno ekonomske klinike u Županji zaželio im je gradonačelnik Davor Miličević. O ciljevima   Pravno ekonomske klinike,  kroz koju se planiraju i u Županji pružati besplatne, stručne savjetodavne usluge malim i srednjim poduzećima i građanima, kao i primjerima iz prakse, govorili su Julija Perić i Anamarija Delić s Ekonomskog fakulteta Osijek, te Dubravka Akšamović i Lidija Šimunović s Pravnog fakulteta Osijek.

Pravno ekonomska klinika želi u Županji ponuditi ono što drugi mogu u nekim drugim sredinama platiti, čulo se, između ostalog, na sinoćnjem predstavljanju Pravno ekonomske klinike. Cilj projekta je pružiti besplatne, stručne, savjetodavne usluge malim i srednjim poduzećima i građanima, sinergijom znanja studenata pravnog i ekonomskog fakulteta u Osijeku uz mentorstvo profesora, osječkih odvjetnika i drugih vanjskih suradnika, naglasio je predsjednik Savjeta mladih Grada Županja Petar Buljević.

Z.Knežević

Hitovi: 2639