USKLADIMO FREKVENCIJE

Novi kružni tok u Županji

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Obilježen je završetak gradnje kružnog toka na raskrižju Strossmayerove i Ulice dr. Franje Račkog u Županji. Riječ je o investiciji od 1,75 milijuna kuna, koju je financirala Županijska uprava za ceste, a izradu projektne dokumentacije i ishođenje građevinske dozvole odradio je Grad Županja. Novi kružni tok  su obišli gradonačelnik Davor Miličević, ravnatelj ŽUC-a Željko Galić, pomoćnik načelnika za sigurnost cestovnog prometa u Policijskoj postaji Županja Franjo Babić, te pročelnik Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo grada Županje Damir Parmać.

- Zahvaljujemo Županijskoj upravi za ceste koja je prepoznala problem i riješila nam gorući prometni čvor, koji je do sada bio kritično prometno mjesto. Dobili smo bolju protočnost i veću sigurnost u prometu. Zadovoljan sam što su radovi kvalitetno obavljeni, još nam preostaje uređenje zelenila.- kazao je gradonačelnik  Miličević.

Z.Knežević

 

Hitovi: 2493