USKLADIMO FREKVENCIJE

Tribina o prevenciji ovisnosti

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Za učenike Obrtničko-industrijske škole Županja danas  je održana tribina o prevenciji ovisnosti, na kojoj su o svojim iskustvima govorili članovi Zajednice Cenakolo iz Šarengrada. Tribinu je organizirala Policija u zajednici Policijske postaje Županja, a osim što su nazočili policijski djelatnici, učenike je pozdravio i pedagog u Obrtničko-industrijskoj školi Županja Mijo Jagrić. Otvoreno i vrlo hrabro na tribini su o vlastitim iskustvima ovisnosti, ali i boravku u Zajednici Cenakolo govorili Dalibor iz Splita i Marcel iz Slovačke. Učenici prvih razreda Obrtničko-industrijske škole Županja, zahvaljujući aktivnostima Policije u zajednici Policijske postaje Županja, imali su prigodu čuti kako se hrabro oduprijeti ovisnostima i što bilo koja ovisnost donosi kroz život. Tribine poput ove nisu prvi puta organizirane u županjskim srednjim školama, jer Policija u zajednici neprestano posvećuje pozornost prevenciji.

Z.Knežević

Hitovi: 1933