USKLADIMO FREKVENCIJE

"MOJA TRI EKRANA"

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

U Osnovnoj školi „Ivana Kozarca“održana projektna nastava u vidu parlaonice na temu „Moja 3 ekrana“, za i protiv. Sudjelovali su učenici šestih razreda koji su na zanimljiv način, kroz suprostavljanje mišljenja i argumenata, iznosili razloge za i protiv tv ekrana, računala i mobilnih uređaja. Na početku projektne nastave učenici su posebno srdačno pozdravili novoizabranog  ravnatelja škole „Ivana Kozarca“ Vladimira Jozanovića. Uz pedagoginju škole Ljiljanu Oršolić, u pripremama su sudjelovali i nastavnici  Marija Spaić, Božana Čajkušić i Dean Raonić koji su naglasili kako su osnovci vrlo rado sudjelovali u ovakvoj projektnoj nastavi. Učenici šestih razreda kroz zanimljivu su parlaonicu suprostavili mišljenja, iznosili argumente za i protiv, raspravljali i razmatrali teme, a sve uz podršku brojne publike, učenika škole „Ivana Kozarca“, ali i nastavnika i roditelja koji su pratili projektnu nastavu. I  na kraju, veći pljesak, a time i pobjedu, osvojila je ekipa koja je bila protiv 3 ekrana.....

Z.Knežević

 

Hitovi: 2411