USKLADIMO FREKVENCIJE

Natjecanje Podmlatka i Mladeži Crvenog križa

Kategorija: /
Autor: J.W.D.

Natjecatelje iz 11 ekipa Podmlatka Crvenog križa i dvije ekipe Mladeži Crvenog križa pozdravila je Marija Dugalić, ravnateljica Gradskog društva Crvenog križa Županja, dok je u ime domaćina to učinio ravnatelj škole „Mate Lovraka“ Marijan Oršolić. Natjecanje je otvorila Terezija Nemetz, predsjednica Gradskog društva Crvenog križa Županja. Prvo mjesto u kategoriji Podmlatka Crvenog križa osvojila je ekipa Osnovne škole „Mate Lovraka“, mentorice Anice Klaić. Drugo mjesto osvojila je ekipa Osnovne škole „Mijata Stojanovića“ iz Babine Grede, dok je treće mjesto osvojila ekipa Osnovne škole „Ivan Goran Kovačić“ iz Štitara. U kategoriji Mladeži Crvenog križa sudjelovale su dvije ekipe, a prvo je mjesto osvojila ekipa Gimnazije Županja, mentorice Nade Androić. Druga je bila ekipa Tehničke škole Županja. Sve ove ekipe sudjelovat će na Međužupanijskom natjecanju Podmlatka i Mladeži Crvenog križa koje će se 18.travnja održati u Županji.

Z.Knežević

Hitovi: 2278