USKLADIMO FREKVENCIJE

Okrugli stol programa „Zaželi“

Kategorija: /
Autor: Sanja Pavelić

Grad Županja organizirao je danas okrugli stol EU projekta – „Program zapošljavanja žena Grad Županja“.

U okviru Operativnog programa razvoj ljudskih potencijala; Poziva za dodjelu bespovratnih sredstava „Program zapošljavanja žena - ZaŽeli“, Gradu Županji odobren je projekt „Program zapošljavanja žena Grad Županja“, ukupne vrijednosti 6.758.096,45 kn i to 100% sufinanciran iz Europskog socijalnog fonda.

Cilj projekta „Program zapošljavanja žena Grad Županja“ je omogućiti zapošljavanje 50 nezaposlenih žena u lokalnoj zajednici, unaprijediti njihova znanja i vještine za potrebe tržišta rada te im na taj način dugoročno osigurati veću zapošljivost. Pored navedenog, kroz zapošljavanje navedenih žena pružit će se potpora i podrška za najmanje 200 osoba s područja Grada Županje koji su starije životne dobi i/ili u nepovoljnom položaju.

Na okruglom stolu svi sudionici u projektu Zaželi iznijeli su svoja iskustva na terenu. Uglavnom su to pozitivna iskustva s korisnicima usluga.Hitovi: 1391