USKLADIMO FREKVENCIJE

Obavijest građanima

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Iz Grada Županja uputili su obavijest građanima koji su otkupili stanove na kojima su imali stanarsko pravo i plaćaju ih obročnom otplatom, da je u tijeku obrada svih podataka radi prijelaza iz sadašnjeg programskog sustava u novi programski sustav, te zbog navedenog nije moguće izvršiti ispis i dostavu uplatnica za otkup stanova.

Prelazak na novi programski sustav bit će u cijelosti dovršen do 30. rujna

Zbog navedenog razloga uplatnice za otkup stanova za mjesec srpanj, kolovoz, rujan i listopad 2018. godine bit će dostavljene u listopadu.

Iz Grada Županja preporučuju kupcima stanova da otplatne rate za srpanj, kolovoz i rujan 2018. godine mogu sami uplatiti po zadnjoj primljenoj uplatnici te će sve takove uplate biti evidentirane.

U slučaju potrebe za dodatnim informacijama ili pomoć u vezi ispunjavanja uplatnica, kupci stanova s obročnom otplatom mogu se obratiti u Upravni odjel za financije, Josipa Jurja Strossmayera 1, prvi kat.

 

Hitovi: 2181