USKLADIMO FREKVENCIJE

Vježba DVD-a GUNJA

Kategorija: /
Autor: S.Bogutovac

GUNJA – Nedavno je održana svečanost u povodu primopredaje više namjenskog vozila s ugrađenom  cisternom za pitku vodu. Nazočan je bio Damir Juzbašić, pomoćnik ministra gospodarstva , poduzetništva i i obrta – ravnatelj robnih zaliha, Josip Dabro, zamjenik župana VSŽ i čelnici vatrogasne zajednice VSŽ. S ciljem osposobljavanja namjenskog vozila u krugu ugledne tvrtke Gutić doo u Gunji bila je vježba mogućnosti vozila i obuke vatrogasaca DVD. Vježba je održana u nazočnosti Antuna Jelića, predsjednika županijske vatrogasne zajednice, Ante Gutića, načelnika i Antonia Markovića, zamjenika načelnika.

Vježbu je pratilo i 13 vatrogasaca  DVD Grada Županje predvođeni predsjednikom Mladenom Mikić i zapovjednikom Zlatkom Jemrić. „ Cijeneći da većina mladih vatrogasaca mogu da kažem da je vježba uspjela i da mladi mogu samo ovakvim i sličnim vježbama postići veći razinu sposobnosti. Mi smo također ranije dobili na korištenje vozilo koje je služilo skoro dva mjeseca za potrebe Slavonskog Broda za korištenje pitke vode.“ rekao je Jemrić.

 Snimio S.B.      

Hitovi: 1325