USKLADIMO FREKVENCIJE

Potpore Hrvatske turističke zajednice

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Turističko vijeće Hrvatske turističke zajednice temeljem Javnog poziva za potpore projektima turističkih inicijativa i

proizvoda na turistički nerazvijenim područjima u 2018. godini donijelo je odluku o dodjeli potpora. Između ostalih, Općina Vrbanja dobit će potporu od 50.000 kuna za razvoj i unapređenje ruralnog (kulturnog) turizma u razdoblju pred i posezone na području Općine Vrbanja. Odlukom o dodjeli potpora turističkim zajednicama na turistički nerazvijenim područjima Turističkoj zajednici Grada Županja bit će dodijeljeno 30.000 kuna za uređenje izletišta "Županjski Virovi". Nadalje, Turističko vijeće Hrvatske turističke zajednice donijelo je, temeljem Javnog poziva za dodjelu potpora događanjima u 2018. godini i odluku o dodjeli potpora u ovoj kategoriji. Tako će Gradu Županja i Turističkoj zajednici Grada Županja za 51. Šokačko sijelo biti dodijeljena potpora od 20.000  kuna, dok će Turistička zajednica Grada Županja za projekt "Kruh naš svagdašnji-žetva i vršidba u prošlosti" dobiti potporu Hrvatske turističke zajednice od 10.000 kuna.

Hitovi: 1716