USKLADIMO FREKVENCIJE

"Dan otvorenih vrata"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

U Osnovnoj školi "Ivana Kozarca" danas je održan Dan otvorenih vrata tijekom kojega su prezentirani radovi učenika na izvannastavnim aktivnostima.

Kako je došlo do dana otvorenih vrata pojasnila nam je pedagoginja Ljiljana Oršolić koja je istaknula kako učenici tijekom cijele školske godine pohađaju različite izvannastavne aktivnosti. " I onda kroz prezentaciju aktivnosti, kroz likovne radove, informatičke aktivnosti i slično sve to što su radili tijekom godine pokažu ostalim učenicima, ali i roditeljima." dodala je Ljiljana Oršolić. Tako su danas školske učionice bile posebno zanimljive i poučne, moglo se vidjeti i čuti puno toga, jer predstavili su svoje aktivnosti i informatičari i biolozi i kemičari, predstavili su se svi koji su na izvanastavnim aktivnostima učili iz različitih područja. Osim što su u svim učionicama i holu škole prezentirani brojni radovi, pozornost je danas plijenio i poseban pano s učenicima koji su svih 8 godina u Osnovnoj školi "Ivana Kozarca" bili odlikaši. A sutra će u Osnovnoj školi "Ivana Kozarca" biti obilježen Dan škole, te je za 11 sati predviđena svečana priredba, kao i dodjela priznanja najuspješnijim učenicima i učiteljima.

Hitovi: 1712