USKLADIMO FREKVENCIJE

Svuda led rasvjeta, na Šećerani stari gamaluxi

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Na području Županje u nekoliko su ulica i naselja radovi na postavljanju led rasvjete, no u naselju Šećerana postavljaju se gamaluxi, što je stanovnike ovoga naselja ponukalo na pitanje o čemu je riječ.

 

"Javna rasvjeta s gamaluxima u naselju Šećerana je privremeno rješenje dok se ne ishodi projektna dokumentacija za novu rasvjetu. Postojeća se, zbog radova HEP-a i postavljanja kablova pod zemlju, trebala ukloniti, no u takvoj bi situaciji cijelo naselje ostalo bez javne rasvjete, pa kroz ovakvo, privremeno rješenje, pokušavamo riješiti problem do ishođenja dokumentacije." pojasnio je Josip Nikolozo, pročelnik Upravnog odjela za komunalno gospodarstvo, prostorno uređenje i geodetske poslove Grada Županja. Dodao je kako s tvrtkom koja radi na postavljaju gamaluxa u naselju Šećerana imaju dogovor da se privremena rasvjetna tijela, iako su rabljena, moraju postaviti očišćena i uredna, kako ne bi bila upitna jačina svjetlosti tijekom rada javne rasvjete na ovakav način.

 

Hitovi: 2780