USKLADIMO FREKVENCIJE

KIK ( privremeno)odlazi iz Županje

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Trgovina KIK u Županji sutra zatvara vrata, a kako doznajemo ovaj veliki njemački tekstilni lanac  ne odlazi trajno iz Županje, te će  privremeno staviti ključ u bravu maloprodajnog objekta u našem gradu.

Naime, poslovnica u Županji se privremeno zatvara sutra 13.lipnja 2018, doznajemo u KIK-u.

"To je uistinu samo privremeno jer mi u Županji ostajemo i dalje te uskoro namjeravamo otvoriti veću i moderniju poslovnicu. Točan datum još ne možemo otkriti, jer se pregovori još odvijaju i nalaze se u finalnoj fazi. Namjera nam je svakako da u vrlo kratkom roku našim kupcima u Županji ponovno osiguramo veliku ponudu kvalitetnih artikala po najpovoljnijim cijenama," ističu u KIK -u . Dodaju i kako će o ponovnom otvorenju biti obaviješteni stanovnici Županje i okolice, koji će, nadaju se u KIKU-u vrlo skoro moći uživati u popustima i novitetima koje im pripremaju za tu prigodu.

 

Hitovi: 3084