USKLADIMO FREKVENCIJE

Svi na županjske Virove!

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Sutra, 31. svibnja, na blagdan Tijelova i neradni dan u Republici Hrvatskoj, udruge građana priredit će 7.godinu za redom na Lovačkoj kući "Gaj" Županja tradicionalno druženje uz pečenu ribu i čobanac.

Naime, članovi Športsko-ribolovnog društva "Sava" Županja iznova će građanima ponuditi pečenu ribu, dok će se članovi Lovačke udruge "Gaj" Županja pobrinuti za čobanac. Udruga stanara šokačkih stanova "Đeram" Županja pripremat će lepinjice, dok će Konjogojska udruga "Stari graničar" i Konjički centar "Županjski kas" biti zaduženi za vožnju lenijama i jahanje. Na manifestaciji "Dan udruga" koju mnogu nazivaju i "Svi na Virove" sudjelovat će i Gradska glazba Županja, te članovi gradskih KUD-ova i mladi tamburaši. Građani samo trebaju ponijeti pribor za jelo i piće, te doći sutra, na Tijelovo, od 10 sati, na županjske Virove, poručili su i pozvali organizatori, članovi lovačke i ribičke udruge. "Danom udruga" započinje ovogodišnje Županjsko ljeto.

 

Hitovi: 2027