USKLADIMO FREKVENCIJE

DANAS I SUTRA ZAPRAŠIVANJE KOMARACA

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

Iako je tretiranje komaraca u gradu Županji bilo najavljeno za jučer ipak se zbog vremenskih uvjeta zaprašivanje nije moglo obaviti, doznali smo u Veterinarskoj stanici Županja.

"Zbog vjetra smo odgodili akciju dezinsekcije za danas, 8. svibnja, a nadam se da će se tretman moći obaviti i sutra, 9. svibnja. Naime, prema najavama prognostičara vrijeme bi trebalo biti povoljno ova dva dana, a zaprašivanje će biti u večernjim satima, od 18 do 21 sati, kazao je za HRŽ  dr. Mijo Fury, direktor Veterinarske stanice Županja.

Građanima se preporuča boravak u zatvorenim prostorijama za vrijeme dezinsekcije, a posebno kroničnim srčanim, plućnim bolesnicima i maloj djeci. Pčelari trebaju, također, zaštititi svoje pčele u vrijeme akcije.

 

Hitovi: 1734