USKLADIMO FREKVENCIJE

Javno predstavljanje programa "Zaželi"

Kategorija: /
Autor: Z.Knežević

Žene zaposlene u programu "Zaželi" na području Grada Županja jutros su pozirale ispred zgrade Grada Županja za zajedničku fotografiju, a u sklopu pripreme prezentacije programa.

Naime, nedavno je svih 50 zaposlenih žena dobilo i bicikle, kako bi lakše na području Županje obilazile korisnike programa "Zaželi", a danas će u 11 sati u velikoj vijećnici biti javno predstavljanje programa "Program zapošljavanja žena-Zaželi". Kako je najavljeno iz gradske uprave, državna tajnica u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava Majda Burić predstavit će aktualnosti u vezi provedbe programa "Program zapošljavanja žena-Zaželi" i ostalih mjera zapošljavanja resornog ministarstva, te će biti predstavljen i projekt Grada Županja koji se provodi u okviru ovoga programa.

Hitovi: 1543