USKLADIMO FREKVENCIJE

Održano natjecanje mladih Crvenog križa Županja

Kategorija: /
Autor: B. G. Dabić

U  Osnovnoj školi Mato Lovrak održano je 22. natjecanje mladih Gradskog društva Crvenog križa Županja.

Sudjelovalo je 10 ekipa podmlatka Crvenog križa i 3 ekipe mladih Crvenog križa.
Ekipa podmlatka Crvenog križa OŠ M.Lovrak osvojila je prvo mjesto , drugo mjesto pripalo je ekipi podmlatka Crvenog križa O.Š. Gradište  , a treće  mjesto je osvojila je ekipa podmlatka Crvenog križa O.Š.  M. Stojanović, Babina Greda

Ekipa mladih Crvenog križa Gimnazije Županja osvojila je prvo  mjesto, drugo mjesto osvojila je ekipa mladih Crvenog križa Obrtničko industrijske škole Županja i treće mjesto ekipa mladih Crvenog križa Tehničke škole Županja.

 

Pobjednici će predstavljati Gradsko društvo Crvenog križa Županja na međužupanijskom natjecanju Vukovarsko srijemske, Brodsko posavske i Požeško slavonske županije, koje će se održati 14.travnja 2018.godine u Iloku.


Hitovi: 1379